Najlepsze remiksy znanych hitów

Najlepsze remiksy znanych hitów

Remiksy są nieodłączną częścią współczesnej muzyki, a ich popularność stale rośnie. Artyści z różnych gatunków muzycznych nieustannie sięgają po utwory, które już zdobyły popularność, by nadać im nowe brzmienie i świeże spojrzenie. W poniższym artykule przedstawiamy najlepsze remiksy znanych hitów, które zachwyciły słuchaczy na całym świecie.

 1. “Despacito” – Luis Fonsi ft. Daddy Yankee (Remix Justin Bieber)
  Ten klasyczny latino hit oczarował słuchaczy na całym świecie, a remix autorstwa Justina Biebera tylko podkręcił jego popularność. Jego wersja utworu wprowadziła nową, bardziej popową energię, która przyciągnęła do niego młodszych fanów i zdobyła pierwsze miejsce na listach przebojów.

 2. “Shape of You” – Ed Sheeran (Remix Major Lazer ft. Nyla & Kranium)
  Piosenka Eda Sheerana “Shape of You” stała się jednym z najbardziej znanych utworów ostatniej dekady. Jednak remix autorstwa Major Lazer, Nyli i Kraniuma nadał jej zupełnie nowy charakter. Połączenie reggae i electro-popu w tej wersji przyciągnęło nową grupę słuchaczy i przyczyniło się do utrzymania utworu w czołówce list przebojów przez długi czas.

 3. “Walking on a Dream” – Empire of the Sun (Remix Unicorn Kid)
  Ten utwór jest prawdziwym klasykiem elektro-popu, a remix autorstwa Unicorn Kida dodaje mu niezwykłej energii. Jego dynamiczne i taneczne brzmienie sprawia, że ​​jeden z najsłynniejszych utworów Empire of the Sun nadal jest popularny na klubowych parkietach.

 4. “Don’t Start Now” – Dua Lipa (Remix Purple Disco Machine)
  Piosenka Duy Lipy “Don’t Start Now” była już wielkim sukcesem, ale remix autorstwa Purple Disco Machine podniósł ją na jeszcze wyższy poziom. Ich funkowy styl dodał utworowi wyjątkowej wibrującej atmosfery, która idealnie pasuje do głosu i stylu Duy Lipy.

 5. “Cry Me a River” – Justin Timberlake (Remix Dirty Vegas)
  Ten klasyczny utwór Justina Timberlake’a nabrał zupełnie nowego wymiaru dzięki remixowi od Dirty Vegas. Ich deep house’owo-elektroniczne brzmienie wprowadza nową energię do tego przebojowego hitu, nie tracąc jednocześnie oryginalnego klimatu.

 6. “Rolling in the Deep” – Adele (Remix Jamie xx)
  Nie da się ukryć, że “Rolling in the Deep” Adele jest jednym z najpiękniejszych utworów ostatnich lat. Jednak remix autorstwa Jamie’ego xx przekształca ten smutny kawałek w pełen energii klubowy hit. Nowoczesne brzmienie elektroniczne i zdecydowane bity sprawiają, że ​ta wersja nadal zachowuje moc i emocjonalność oryginału.

 7. “Latch” – Disclosure ft. Sam Smith (Remix DJ Premier)
  Remix DJ-a Premiera tego klasycznego utworu Disclosure ft. Sama Smitha jest znakomitym połączeniem soulu, R&B i hip-hopu. Ten groovy utwór z pewnością zadowoli fanów różnych gatunków muzycznych i zachwyci ich niepowtarzalnym brzmieniem.

Podsumowując, najlepsze remiksy znanych hitów są doskonałym sposobem na ożywienie klasycznych utworów i przyciągnięcie nowego pokolenia słuchaczy. Wersje remiksowe często przynoszą nowe brzmienie, które prowadzi do kolejnych sukcesów na listach przebojów na całym świecie. Choć oryginały mają swoje miejsce w historii muzyki, to remiksy mają moc przemienienia tych utworów i sprawienia, że nadal będą one wzmagać emocje i rozgrzewać serca słuchaczy na nowo.

Anastazja Maciejowska

Witaj na moim serwisie! Trafiłeś na serwis o polityce i społeczeństwie. Mam nadzieję, że spodoba Ci się na moim portalu. Zapraszam do czytania i komentowania oraz udostępniania mojego serwisu na swojej tablicy facebooka.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *